Deski tarasowe kompozytowe Wejherowo - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe Wejherowo

Poszukujesz trwałego materiału, który posłuży Ci jako podest tarasowy? Świetnym rozwiązaniem będą deski kompozytowe, które znajdziesz w Fabryce Tarasów! Dlaczego warto postawić właśnie na deski tarasowe dostępne w naszej ofercie? Są bardzo wytrzymałe i odporne na każde warunki pogodowe. Poza wyjątkowym składem kompozyt jest ekologiczny, przyjazny środowisku, a także świetnie wygląda. Jego uniwersalny wygląd wpasowuje się w wystrój każdej przestrzeni i aranżacji. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Deski tarasowe Wejherowo – właściwości

Kompozyt jest materiałem, który zaprojektowano z myślą o tym, aby bez problemu trwał w świetnej kondycji pomimo narażenia na zmienne warunki atmosferyczne. Z tego względu wykonane z niego deski tarasowe idealnie sprawdzą się na Twoim tarasie!

Kompozyt składa się z mieszanki pyłu drzewnego z tworzywami PCV. Zawartość różnych polimerów w tym mączki drzewnej i polichlorku winylu wpływa na wytrzymałość materiału. Dzięki temu deski kompozytowe nie wymagają impregnowania, są odporne na wysokie oraz niskie temperatury, nie odkształcają się, ani nie odbarwiają. Co więcej, zawartość drewna w kompozycie wynosi aż do 40%.

Deski tarasowe Wejherowo – łatwy montaż

Niezależnie od powierzchni, na której chcemy zamontować deski kompozytowe, potrzebna będzie nam specjalna konstrukcja. Tak zwane legary służą do podtrzymania płyt oraz zapewniają stabilność i trwałość całej nawierzchni. Układane są one na betonowej wylewce i elementach poziomujących. Montaż desek kompozytowych jest bardzo prosty. Po montażu desek tarasowych można wypełnić puste krawędzie specjalną listwą maskującą, ewentualnie pozostawić bez wypełniania kantów.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi czy desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje oraz doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Deski kompozytowe, które znajdziesz w naszej ofercie to wysokiej jakości produkt, na który warto się zdecydować. Świetnie sprawdzą się na każdym tarasie, niezależnie od jego aranżacji. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne deski tarasowe w wielu kolorach.

0