Deski tarasowe kompozytowe Wieruszów - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe Wieruszów

Szukasz desek tarasowych, które będą nie tylko piękne, ale i funkcjonalne? Już nie musisz ich szukać, bo znajdziesz je w naszej ofercie. Stwórzmy razem efektowny taras, który będzie wytrzymały i odporny na zmienne warunki pogodowe oraz czynniki biologiczne. Deski kompozytowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych desek wykonanych z drewna. Nasze deski nie tylko świetnie imitują drewno, ale są również bardzo wytrzymałe i niestraszne im zmienne warunki atmosferyczne.

Dlaczego warto wybrać deski tarasowe Wieruszów?

Deska kompozytowa idealnie imituje naturalne drewno. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne deski tarasowe wykonane z wytrzymałego kompozytu. Nasza bogata oferta oraz szeroka paleta barw sprawia, że znajdziesz u nas deski tarasowe, które przypadną Ci do gustu.

Deski tarasowe Wieruszów będą idealne na tarasy, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje. Dzięki nim możesz również stworzyć samodzielnie wyposażenie ogrodu, wykonując np. ławeczki czy donice. Dzięki szerokiej gamie producentów, kolorów oraz ryflowań, możesz wybrać deski tarasowe kompozytowe idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Jak zamontować deski kompozytowe?

Deski kompozytowe, które znajdziesz w naszej ofercie, są efektowne i wytrzymałe, ale to nie koniec ich zalet. Ich montaż jest bardzo prosty! Do montażu desek potrzebna będzie konstrukcja, która zapewni stabilność płyt kompozytowych. Są to tak zwane legary, które wraz z elementami poziomującymi pełnią funkcję podpory. Ułożenie desek na konstrukcji jest niezwykle szybkie i proste, dzięki wyprofilowanym brzegom płyt kompozytowych. Montaż odbywa się bez konieczności posiadania specjalnych narzędzi mocujących.

0