Wołomin - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe Wołomin

Szukasz desek tarasowych, które będą nie tylko piękne, ale i funkcjonalne? Już nie musisz ich szukać, bo znajdziesz je w naszej ofercie. Stwórzmy razem efektowny taras, który będzie wytrzymały na zmienne warunki pogodowe oraz czynniki biologiczne. Już od wielu lat prowadzimy naszą firmę, dlatego możesz zaufać naszej wiedzy oraz doświadczeniu. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z naszą bogatą ofertą!

Deski tarasowe Wołomin – charakterystyka

W Fabryce Tarasów znajdziesz wysokiej jakości deski tarasowe wykonane ze specjalnie zaprojektowanego materiału. Kompozyt składa się z mieszanki pyłu drzewnego z tworzywami PCV.

Zawartość różnych polimerów w tym mączki drzewnej i polichlorku winylu wpływa na wytrzymałość materiału. Dzięki temu deski kompozytowe nie wymagają impregnowania, są odporne na wysokie oraz niskie temperatury, nie odkształcają się, ani nie odbarwiają. Co więcej, zawartość drewna w kompozycie wynosi aż do 40%. Warto wiedzieć, że deski kompozytowe są odporne nie tylko na zmienne warunki atmosferyczne, ale także czynniki biologiczne.

Kompozyt jest materiałem, który zaprojektowano z myślą o tym, aby bez problemu trwał w świetnej kondycji pomimo narażenia na zmienne warunki atmosferyczne. Z tego względu wykonane z niego deski tarasowe idealnie sprawdzą się na Twoim tarasie!

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi czy desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje i doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Dodatkowo dbamy o różnorodność oraz bogatą ofertę produktów. Jeżeli chcesz wybrać idealne deski tarasowe na swój taras, skontaktuj się z zespołem Fabryki Tarasów! Doradzimy Ci i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnej realizacji.

0