4 / 100

Deski tarasowe Września

Szukasz desek tarasowych, które zaczarują Cię nie tylko swoim wyglądem, ale także wytrzymałością oraz odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne? Nie musisz już dłużej szukać! Znajdziesz je w ofercie Fabryki Tarasów. Bogata oferta, w której znajdziesz różnorodne modele desek tarasowych, sprawia, że każdy klient znajduje u nas wymarzone deski na swój taras!

Deski tarasowe Września – dlaczego warto?

Dlaczego warto postawić właśnie na deski tarasowe, które znajdziesz w naszej ofercie? To świetna alternatywa dla tradycyjnych desek drewnianych, które wymagają regularnej pielęgnacji. W przeciwieństwie do drewna deski tarasowe wykonane z kompozytu są w stanie przetrwać w dobrej kondycji przez wiele lat i to bez zabiegów konserwujących!

Jak to możliwe, że deski wykonane z kompozytu nie muszą być regularnie pielęgnowane z użyciem specjalnym impregnatów? Deski kompozytowe wykonane są z mieszanki pyłu drewnianego z tworzywami PCV. Składają się one najczęściej z mączki drzewnej i polichlorku winylu. Zawartość drewna w kompozycie wynosi aż do 40%.

Kompozyt, z którego wykonane są deski tarasowe, imituje naturalne drewno, jednak posiada inne właściwości fizyczne. Kompozytowe deski są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę i estetyczny wygląd, ale nie chcą martwić się koniecznością regularnej konserwacji desek tarasowych.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi czy desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje i doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jeżeli chcesz wybrać idealne deski tarasowe na swój taras, skontaktuj się z zespołem Fabryki Tarasów! Doradzimy Ci i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnej realizacji.

0