Września - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe Września

Szukasz desek tarasowych, które zaczarują Cię nie tylko swoim wyglądem, ale także wytrzymałością oraz odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne? Nie musisz już dłużej szukać! Znajdziesz je w ofercie Fabryki Tarasów. Bogata oferta, w której znajdziesz różnorodne modele desek tarasowych, sprawia, że każdy klient znajduje u nas wymarzone deski na swój taras!

Deski tarasowe Września – dlaczego warto?

Dlaczego warto postawić właśnie na deski tarasowe, które znajdziesz w naszej ofercie? To świetna alternatywa dla tradycyjnych desek drewnianych, które wymagają regularnej pielęgnacji. W przeciwieństwie do drewna deski tarasowe wykonane z kompozytu są w stanie przetrwać w dobrej kondycji przez wiele lat i to bez zabiegów konserwujących!

Jak to możliwe, że deski wykonane z kompozytu nie muszą być regularnie pielęgnowane z użyciem specjalnym impregnatów? Deski kompozytowe wykonane są z mieszanki pyłu drewnianego z tworzywami PCV. Składają się one najczęściej z mączki drzewnej i polichlorku winylu. Zawartość drewna w kompozycie wynosi aż do 40%.

Kompozyt, z którego wykonane są deski tarasowe, imituje naturalne drewno, jednak posiada inne właściwości fizyczne. Kompozytowe deski są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę i estetyczny wygląd, ale nie chcą martwić się koniecznością regularnej konserwacji desek tarasowych.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi czy desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje i doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jeżeli chcesz wybrać idealne deski tarasowe na swój taras, skontaktuj się z zespołem Fabryki Tarasów! Doradzimy Ci i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnej realizacji.

0