Deski tarasowe kompozytowe Zgierz - Fabryka Tarasów

Deski Kompozytowe Zgierz

Szukasz trwałego materiału, który posłuży Ci jako podest tarasowy, balkonowy lub nawierzchnia do schodów? Świetnym rozwiązaniem będą deski kompozytowe tarasowe, które cechują się niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością na każde warunki pogodowe. Poza wyjątkowym składem kompozyt jest ekologiczny, przyjazny środowisku, a także świetnie wygląda. Jego uniwersalny wygląd wpasowuje się w wystrój każdej przestrzeni i aranżacji.

Deski kompozytowe tarasowe Zgierz – właściwości

Kompozyt jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów do powierzchni zewnętrznych ze względu na swoją trwałość. W jego skład wchodzi mieszanka pyłu drewnianego z tworzywami PCV. Zawartość różnych polimerów w tym mączki drzewnej i polichlorku winylu wpływa na wytrzymałość materiału. Dzięki temu deski kompozytowe nie wymagają impregnowania, są odporne na wysokie oraz niskie temperaturynie odkształcają się, ani nie odbarwiają. Co więcej, zawartość drewna w kompozycie wynosi aż do 40%.

Deski kompozytowe Zgierz – efektowny wygląd

Wybierając nawierzchnie na podest tarasowy lub inne powierzchnie, chcemy, aby poza trwałością, wpasowywały się w aranżację naszej przestrzeni. Kompozytowe deski tarasowe dają tę możliwość ze względu na ich uniwersalny charakterNowoczesny wygląd połączony z elegancją klasycznej imitacji drewna tworzy zachwycający efekt. Ponadto, szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować deski kompozytowe do każdego wystroju przestrzeni. Co więcej, trwałość oraz solidny skład sprawiają, że kompozytowy podest tarasowy z roku na roku, wygląda niezmiennie spektakularnie.

Jak zamontować deski kompozytowe?

Niezależnie od powierzchni, na której chcemy zamontować deski kompozytowe, potrzebna będzie specjalna konstrukcja. Tak zwane legary służą do podtrzymania płyt oraz zapewniają stabilność i trwałość całej nawierzchni. Układane są one na betonowej wylewce i elementach poziomujących. Deski kompozytowe są bardzo łatwe w układaniu, ze względu na wyprofilowane krawędzie. Po montażu desek kompozytowych można wypełnić puste krawędzie specjalną listwą maskującą, ewentualnie pozostawić bez wypełniania kantów.

0