Żyrardów - Fabryka Tarasów

Deski Kompozytowe Żyrardów

Poszukujesz wyjątkowej nawierzchni na swój taras lub balkon? Wybierając podest na zewnątrz, powinniśmy pamiętać o podstawowych cechach, które dany materiał powinien posiadać. Jednym z trwalszych tworzyw jest kompozyt, który przez wysokiej jakości skład jest w stanie służyć przez wiele lat. Dodatkowo jest niezwykle łatwy w montażu oraz tworzy zachwycający efekt. Wybierając deski kompozytowe jako podest tarasowy lub balkonowy, można być pewnym trwałości i solidności na lata.

Deski kompozytowe Żyrardów – właściwości

Skład kompozytu bogaty jest w różnego rodzaju polimery, w tym w mączkę drzewną oraz polichlorek winylu, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość desek tarasowych. Dzięki takiej zawartości płyty kompozytowe są trwałe na wysokie oraz niskie temperatury, co chroni je przed odkształcaniem. Ponadto, kompozyt nie odbarwia się, a także nie ma konieczności impregnowania tworzywa, co wpływa na wysoki komfort użytkowania.

Podest tarasowy Żyrardów – montaż

Montaż desek kompozytowych jest niezwykle prosty i szybki. Przed rozpoczęciem montażu potrzebna jest specjalna konstrukcja, na której będziemy układać płyty kompozytowe. Tak zwane legary wraz z elementami poziomującymi służą jako stabilizacja desek. Ułożenie płyt na konstrukcji jest bardzo proste, dzięki wyprofilowanym krawędziom desek kompozytowych. Montaż odbywa się bez konieczności posiadania specjalnych narzędzi do mocowania płyt. Przez pusty środek wewnątrz desek, mogą być widoczne brzegi krawędzi, jednak za pomocą listwy mocującej, można je w szybki sposób wypełnić.

Deski kompozytowe Żyrardów – zachwycający efekt

Podesty tarasowebalkonowe czy nawet schody pokryte deskami kompozytowymi, wyglądają bardzo estetycznie i ponadczasowo. Dzięki imitacji drewna, kompozyt nadaje ciepła całej aranżacji. Nowoczesne rozwiązanie łączy ze sobą klasykę i elegancję, przez co każda przestrzeń będzie wyglądać wyjątkowo. Ponadto, szeroka gama kolorystyczna kompozytu pozwala dobrać idealny kolor do Twojego tarasu. Decydując się na deski tarasowe kompozytowe, masz gwarancję zadowolenia i wymarzonego efektu.

0