Wycena realizacji tarasu - Fabryka Tarasów

Wycena realizacji tarasu

Jeżeli wybrali już Państwo sposób wykończenia tarasu, z pewnością istotna jest również kwestia wyceny realizacji całego projektu. W naszej firmie, która działa od ponad 20 lat, oferujemy usługi w zakresie doradztwa, dystrybucji oraz montażu. Posiadamy ogromny wybór desek tarasowych stworzonych z kompozytu, a także płyt tarasowych dla tych, którzy pragną wykończyć swoją przestrzeń innymi materiałami. Cena za m2 zaczyna się już od 109 zł!

Jak uzyskać wycenę realizacji tarasu?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dokładna i rzeczowa wycena usług odgrywa kluczową rolę podczas całego procesu tworzenia wymarzonej przestrzeni. Chcąc umożliwić naszym Klientom dokładne zaplanowanie budżetu, a także wybranie najkorzystniejszej opcji, oferujemy usługę wyceny systemu tarasowego. Jak uzyskać wycenę tarasu?

  1. Wystarczy wysłać mail na adres biuro@fabrykatarasow.pl lub skontaktować się z nami pod numerem telefonu 14 30 70 270 lub wybranym doradcą i przedstawić interesujące Państwa usługi
  2. W mailu należy wysłać rysunek lub wymiary, które umożliwią nam prawidłową wycenę.
  3. Udzielamy informacji dotyczących wyceny kompletnego tarasu, zestawu do samodzielnego ułożenia, a także poszczególnych usług dostępnych w ofercie.
  4. W ciągu 72 godzin otrzymają Państwo wycenę wybranego systemu tarasowego. Istnieje możliwość przygotowania kilku propozycji oraz wariantów cenowych, aby maksymalnie dopasować usługi do oczekiwań Klienta.

Warto pamiętać, że na ostateczną cenę realizacji składa się bardzo dużo czynników takich jak rodzaj użytego materiału czy metraż. Zależy od nich nie tylko koszt usługi, ale również to, jak będzie prezentował się efekt prac. Wszystkie aspekty poddajemy ocenie w ścisłej współpracy z naszymi Klientami, aby każdy był maksymalnie zadowolony.

Fabryka Tarasów

Skontaktuj się z nami

0