fbpx

POZWÓL NAM

ZREALIZOWAĆ TWÓJ WYMARZONY TARAS

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną wycenę realizacji tarasu.

Fabryka Tarasów w liczbach

1000

Realizacji

50

Specjalistów

180

Obsługiwanych firm

100%

Zadowolonych klientów

  Skąd się o nas dowiedziałeś/aś?

  Akceptuję postanowienia dokumentów znajdujących się w Polityce prywatności i Regulaminie.*

  * Pola wymagane

  Kompleksowa obsługa przez profesjonalistów

  Obsługujemy ponad 150 podmiotów gospodarczych w Polsce i za zagranicą. Z naszych usług i produktów korzystają firmy developerskie, architektoniczne oraz podwykonawcze.

  opinie klientów

  Opinie naszych klientów

  opinie naszych klientów
  Artur Rosner
  ” Myślę, że po trzech latach użytkowania tarasu i zamówieniu w grudniu kolejnych desek na drugi taras, które odebrałem w tym tygodniu mogę śmiało stwierdzić, że warto zaufać tej firmie i dokonać u nich zakupu. Dodam, że deski były z górnej półki co widać po tym czasie i w trakcie użytkowania. „

  Ocena:

  opinie naszych klientów wioletta
  Wioletta Kozioł
  ” Gorąco polecam firmę Fabryka Tarasów. Widać, że firma jest rzetelna i bardzo zależy im na klientach. Owszem czas oczekiwania na deskę był dość długi natomiast firma od razu o tym informowała, była z nami w stałym kontakcie, starali się przyśpieszyć wszystko chociaż na czas oczekiwania wpływu nie mają. Widok całego tarasu rekompensuje opóźnienie.Towar bardzo dobrej jakości. Nie mogę powiedzieć złego słowa na obsługę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i kolejny taras zbudujemy również z Fabryką Tarasów. „

  Ocena:

  opinie naszych klientów
  Dawid

  Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad nowym projektem tarasu w moim ogrodzie. Obecnie wygląda okropnie, a ma duży potencjał! Z polecenia trafiłem do Fabryki Tarasów, która bajkowo zaprojektowała mój nowy, przyszły taras!

  Ocena:

  opinie naszych klientów
  Pati

  Fabryka Tarasów to bardzo profesjonalna firma, która zajmuje się kompleksowo montażem i sprzedażą elementów tarasów. Kontakt jest niezwykle szybki, wszystko terminowo i zgodnie z planem 🙂

  Ocena:

  opinie naszych klientów
  Damian
  Jestem zadowolony z usług projektowania tarasu i pomocy przy wyborze odpowiedniego materiału na mój taras. Dostawa w terminie, towar bez uszkodzeń i zgodny z zamówionym.

  Ocena:

  opinie naszych klientów
  Gabriela

  Korzystałam z usług Fabryki Tarasów wiosną zeszłego roku. Bardzo spodobała mi się realizacja projektu. Został on dokładnie odwzorowany. Taras przetrwał zimę bez żadnych problemów.

  Ocena:

  Realizacje Fabryki Tarasów

  Nasze bogate doświadczenie w handlu deską tarasową, pozwala nam, w sposób profesjonalny, doradzić wybór najlepszego rozwiązania dla konkretnej realizacji.