74 / 100

Fabryka tarasów

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji. Wszystkie wykorzystywane przez nas deski tarasowe kompozytowe oraz materiały montażowe są produktami najwyższej możliwej jakości. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się przepięknymi tarasami przez bardzo długi czas.

Fabryka Tarasów

Masz jakieś pytania?

Jeśli masz pytanie odnośnie naszych produktów  skontaktuj się z naszym doradcą który rozwieje wszystkie niepewności.

REFERENCJE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

{

" Gorąco polecam firmę Fabryka Tarasów. Widać, że firma jest rzetelna i bardzo zależy im na klientach. Owszem czas oczekiwania na deskę był dość długi natomiast firma od razu o tym informowała, była z nami w stałym kontakcie, starali się przyśpieszyć wszystko chociaż na czas oczekiwania wpływu nie mają. Widok całego tarasu rekompensuje opóźnienie.Towar bardzo dobrej jakości. Nie mogę powiedzieć złego słowa na obsługę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i kolejny taras zbudujemy również z Fabryką Tarasów. "

Wioletta Kozioł

{

" Myślę, że po trzech latach użytkowania tarasu i zamówieniu w grudniu kolejnych desek na drugi taras, które odebrałem w tym tygodniu mogę śmiało stwierdzić, że warto zaufać tej firmie i dokonać u nich zakupu. Dodam, że deski były z górnej półki co widać po tym czasie i w trakcie użytkowania. "
Artur Rosner

 Zaufali nam 

NASI OBECNI PARTNERZY

Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
System NEWTECHWOOD
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
0