fbpx

O nas

Historia Fabryki Tarasów sięga roku 2001, co oznacza początek naszej pasji w branży stolarki okiennej. Od tamtego momentu minęło już 22 lata, podczas których z niesłabnącym zapałem zdobywaliśmy doświadczenie i doskonaliliśmy nasze umiejętności w obszarze sprzedaży oraz usług. Dzięki naszej nieustannej nauce oraz konsekwentnym dążeniu do oferowania produktów i usług najwyższej jakości, udało nam się zbudować szerokie grono zadowolonych klientów zarówno w kraju, jak i za granicą.

W roku 2014 otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszej firmy tworząc markę Fabryka Tarasów, której właścicielem jest Ersal sp.z o.o. tym samym skupiając się tylko na sprzedaży i budowie tarasów, co wprowadziło wyższe standardy i znacząco przyspieszyło rozwój. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, kontynuując naszą działalność dystrybucyjno-usługową nie tylko na obszarze Polski, ale także w Unii Europejskiej. Determinacja i pasja pozostają niezmienne, a my nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych produktów i usług podnosząc kompetencję oraz kwalifikacje zespołu, aby nadal być liderem w swojej branży.

 

Nasza firma dąży do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i oferowania klientom produktów o wyjątkowej jakości. Nasze plany na przyszłość obejmują rozwijanie dystrybucji na nowych rynkach oraz wprowadzanie kolejnych, innowacyjnych produktów i usług. Przywiązujemy także ogromną wagę do naszych wartości, takich jak uczciwość, rzetelność i dbałość o satysfakcję klientów, które stanowią fundament naszej działalności co potwierdza coraz liczniejsza grupa odbiorców takich jak deweloperzy, architekci i klienci indywidualni.

 

Zapraszamy do kontaktu 🙂