Montaż tarasu - Fabryka Tarasów

Montaż tarasu

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również usługę montażu tarasu na wybranej powierzchni. Jest to jeden z najważniejszych etapów naszej pracy, ponieważ właśnie od sposobu montażu zależy efekt wizualny, funkcjonalność oraz trwałość instalacji dlatego warto powierzyć tę usługę profesjonalistom.

Posiadamy 20 lat doświadczenia w branży i setki gotowych realizacji za sobą. Dobrze wiemy, czego spodziewać się po stosowanych przez nas materiałach i jak je montować, aby osiągnąć najlepsze efekty. Nie eksperymentuj, zaufaj profesjonalistom i ciesz się z tarasu przez długie lata.

Na co zwracać uwagę podczas montażu tarasu?

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że montaż tarasu nie jest skomplikowany. Warto jednak wiedzieć, że w zależności od wielu czynników możemy osiągnąć różne rezultaty. Wysoka jakość wykonania realizacji zależy od odpowiedniego ułożenia legarów lub wykonania prawidłowej podbudowy pod płyty betonowe. Odpowiednie przygotowanie gruntu odgrywa kluczową rolę w całym procesie. Nasza ekipa montażowa ma ponad 10 lat doświadczenia w montażu tarasów. Właśnie z tego powodu oferujemy aż do 5 lat gwarancji na nasze usługi montażowe!

Jak przygotowujemy się do montażu tarasów?

Nasza ekipa montażowe podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, analizując dokładnie warunki i dostosowując teren i podłoże do instalacji desek tarasowych. W zależności od podłoża stosujemy odpowiedni rodzaj podbudowy lub legarów, dzięki temu możemy dać gwarancję, że niezależnie od warunków atmosferycznych nasz taras nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy montaż tarasów:

  • Na gruncie
  • Na istniejącej wylewce betonowej
  • Tarasów „pływających”
  • Na gotowych konstrukcjach stalowych, aluminiowych czy drewnianych
  • Na wspornikach regulowanych czyli taras wentylowany

Fabryka Tarasów

Skontaktuj się z nami

0