Montaż tarasu - Fabryka Tarasów

Montaż tarasu

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również usługę montażu tarasu na wybranej powierzchni. Jest to jeden z najważniejszych etapów naszej pracy, ponieważ właśnie od sposobu montażu zależy efekt wizualny, funkcjonalność oraz trwałość instalacji dlatego warto powierzyć tę usługę profesjonalistom.

Posiadamy 20 lat doświadczenia w branży i setki gotowych realizacji za sobą. Dobrze wiemy, czego spodziewać się po stosowanych przez nas materiałach i jak je montować, aby osiągnąć najlepsze efekty. Nie eksperymentuj, zaufaj profesjonalistom i ciesz się z tarasu przez długie lata.

Montaż tarasu kompozytowego

Na ofertę naszej firmy składa się również usługa montażu tarasu z desek kompozytowych. Czynimy to na różnych podłożach, dostosowując się do oczekiwań, marzeń i potrzeb Klientów. Doskonale wiemy, że prace instalacyjne bezpośrednio przekładają się na walory estetyczne takiej nawierzchni oraz jej funkcjonalność i trwałość, dlatego realizujemy te działania, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Skupiając uwagę na detalach, uzyskujemy efekt, który potrafi sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom. Naszym głównym atutem jest wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży – na swoim koncie mamy całą masę gotowych realizacji, które podbiły serca ich użytkowników.

Montaż tarasów Wrocław

Montaż tarasu z kompozytu to zestaw działań, które w niektórych przypadkach można wykonać samodzielnie. Jednak należy wtedy dysponować niezbędnymi narzędziami, wiedzą i umiejętnościami manualnymi. Jeśli nie posiada się takich atutów, warto postawić na pomoc specjalistów. Wchodząca w zakres naszych usług instalacja nawierzchni tarasowej wykonywana jest przez profesjonalną ekipę złożoną z doświadczonych fachowców. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – krok po kroku analizujemy panujące w danym miejscu warunki i weryfikujemy rodzaj podłoża. Na tej podstawie opieramy swoje dalsze działania oraz wybieramy odpowiedni typ zastosowanej podbudowy. Daje to gwarancję, że niezależnie od czynników atmosferycznych taras nie ulegnie zniszczeniu, tylko będzie można bezproblemowo eksploatować go przez bardzo długi czas. Wykonując tego rodzaju prace, za priorytet uznajemy: precyzję, staranność i dokładność.

Montaż tarasu z desek kompozytowych

Prawidłowy montaż tarasu z desek kompozytowych powinien zacząć się od przygotowania utwardzonego podłoża, wytyczającego dokładny obszar, na którym docelowo ma pojawić się nawierzchnia tarasowa. Kolejny krok to instalacja poszczególnych elementów wchodzących w skład profesjonalnego zestawu montażowego. Istotnym etapem jest skonstruowanie siatki tworzonej przez legary, które trzeba ustawić obok siebie w równych odległościach, tak, aby powstała podstawa poradziła sobie z obciążeniem. Przytwierdza się je do podłoża za pomocą kołków rozporowych, natomiast wsporniki przydają się wtedy, gdy niezbędne okazuje się wyrównanie terenu albo podwyższenie tarasu. Deski kompozytowe są odpowiednio wyprofilowane, dlatego łączenie ich i tworzenie zwartej oraz jednolitej powierzchni nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy przyciąć je, aby uzyskach nawierzchnię o pożądanej wielkości. Dodatkowe wzmocnienie w tym zakresie stanowią klipsy mocujące. Z kolei o walory estetyczne wybudowanego podestu pozwalają zadbać zaślepki, czyli akcesoria maskujące, które montuje się na końcach pojedynczych desek.

Przekaż nam inicjatywę, a stworzymy taras zgodny z Twoją wizją!

Na co zwracać uwagę podczas montażu tarasu?

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że montaż tarasu nie jest skomplikowany. Warto jednak wiedzieć, że w zależności od wielu czynników możemy osiągnąć różne rezultaty. Wysoka jakość wykonania realizacji zależy od odpowiedniego ułożenia legarów lub wykonania prawidłowej podbudowy pod płyty betonowe. Odpowiednie przygotowanie gruntu odgrywa kluczową rolę w całym procesie. Nasza ekipa montażowa ma ponad 10 lat doświadczenia w montażu tarasów. Właśnie z tego powodu oferujemy aż do 5 lat gwarancji na nasze usługi montażowe!

Jak przygotowujemy się do montażu tarasów?

Nasza ekipa montażowe podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, analizując dokładnie warunki i dostosowując teren i podłoże do instalacji desek tarasowych. W zależności od podłoża stosujemy odpowiedni rodzaj podbudowy lub legarów, dzięki temu możemy dać gwarancję, że niezależnie od warunków atmosferycznych nasz taras nie ulegnie zniszczeniu.

Oferujemy montaż tarasów:

  • Na gruncie
  • Na istniejącej wylewce betonowej
  • Tarasów „pływających”
  • Na gotowych konstrukcjach stalowych, aluminiowych czy drewnianych
  • Na wspornikach regulowanych czyli taras wentylowany

Fabryka Tarasów

Skontaktuj się z nami

0