Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/fabrykatarasow/domains/fabrykatarasow.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer189296/public_html/fabrykatarasow.pl/:/home/platne/serwer189296/tmp/:/home/virtuals/fabrykatarasow.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer189296/public_html/fabrykatarasow.pl/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 157
Informacja dla klientów - Fabryka Tarasów

Informacja dla klientów

Informacje dla klientów

fabrykatar

24/10/2021

5min

0 komentarzy

W związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi produktami i usługami, bardzo dużą ilością maili, telefonów, klientów odwiedzających nasze biuro handlowe oraz zamówień, przewidywany czas odpowiedzi na zapytania mailowe wynosi od 48 do 72h.

Dokładamy wszelkich starań aby skrócić to oczekiwanie i możliwie najszybciej przesłać Państwu odpowiedź. Z tego względu bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaufanie jakim nas Państwo darzycie. Dłuższy czas odpowiedzi na maile rekompensujemy szybszą realizacją zamówień. Nauczeni doświadczeniem z poprzednich lat w tym roku zadbaliśmy o to by produkcja zamówień odbywała się terminowo i mamy nadzieję, że mimo dużej liczby chętnych czas realizacji pozostanie bez zmian a dostawy nadal będą się odbywać w wyznaczonym terminie.

post author

Opublikowane przez

fabrykatar

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x