fbpx

Wood Plastic Composite – deska kompozytowa

Nowości

fabrykatar

14/10/2021

5min

0 komentarzy

Deska kompozytowa – nowoczesność i elegancja

Oferowane przez naszą firmę deski kompozytowe to produkt, który powstał w oparciu o nowoczesną ideę, której głównym przesłaniem jest, aby rozwiązanie było ponadczasowe, ale równocześnie bardzo trwałe. Takim rozwiązaniem jest właśnie PCV (Wood Plastic Compositeczyli deska kompozytowa. Deski kompozytowe częściowo w swym składzie zawierają tworzywa polimerowe, mączkę drzewną oraz dodatkowe substancje pomocnicze.

Szeroki wybór od polskich producentów

Oferowane przez nasz zespół pracowników produkty, są w 100% polskiej produkcji – powstają w krajowej fabryce. Kompozyty są alternatywnym rozwiązaniem dla osób, które nie wybrały drewna naturalnego lub płytek. Przewagę PCV budują w głównej mierze wysoka odporność na gnicie, butwienie, brak absorpcji wody oraz powierzchnia antypoślizgowa, jak również łatwe utrzymanie czystości i konserwacji. W bardzo łatwy sposób, przy odpowiednim użytkowaniu desek kompozytowych możemy utrzymać na długie lata ponadczasowy i nowoczesny charakter tarasów, patio czy innej architektury ogrodowej. Niespotykane zalety desek kompozytowych, nasz wyspecjalizowany zespół pracowników oraz duże możliwości klientów sprawiają, iż firma Fabryka Tarasów znajduje się w czołówce polskich dystrybutorów desek kompozytowych.

Fabryka Tarasów zaprasza!

Jeśli chcą państwo przekonać się na żywo jak prezentuje się deska kompozytowa oraz uzyskać dodatkowe, szczegółowe informacje, zapraszamy do naszej siedziby, która mieści się w Tarnowie przy ulicy Warsztatowej 5. Ta wizyta na pewno odmieni Państwa dom i jego otoczenie na długie lata. Serdecznie zapraszamy również do czytania naszych aktualności, skąd dowiecie się Państwo wielu ciekawych informacji na temat desek kompozytowych!

post author

Opublikowane przez

fabrykatar

Dodaj własny komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>