Z nami zbudujesz taras swoich marzeń! - Fabryka Tarasów
[rank_math_breadcrumb]

Z nami zbudujesz taras swoich marzeń!

deski tarasowe
Jako prężnie rozwijająca się firma chcemy być bliżej klienta. W naszym tarnowskim punkcie znajdziecie Państwo bogatą wystawę desek kompozytowych, można z bliska przyjrzeć się kompozytowi i zdecydować który producent najbardziej przypadł nam do gustu. W naszych sklepie na stelażach znajdują się takie firmy jak: ProDeck z deską EVO, NewTechWood oferujący deskę Ultrashield, Venson na którego mamy wyłączność, niezawodny Winfloor, a także Twinson z deską Terrace w różnych kolorach, znany i lubiany Gamrat i świeżutki jeszcze Timberness.

Fabryka Tarasów – niezawodny zespół

Każda z oferowanych propozycji jest godna polecenia, a więc i decyzja będzie trudna. Wszystkie wątpliwości rozwieje nasz team, który z przyjemnością odpowie na każde zadane przez Państwa pytanie. Zespół Fabryki Tarasów to młode, sympatyczne i dynamiczne osoby które chętnie służą pomocą. Poprzez ciągłe doszkalanie się z branży dotyczącej kompozytu, mają imponującą wiedzę na temat deski kompozytowej czy montażu. Profesjonalnie doradzą wybór deski WPC, niezobowiązująco wycenią Państwa taras, fachowo przeprowadzą cały proces od wyceny przez zamówienie, poinformowania o transporcie aż do otrzymania zamówionego kompozytu.

Jeśli jednak nie mogą Państwo odwiedzić nas osobiście, zachęcamy do rozmowy telefonicznej z konsultantami, a dla mniej odważnych do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce kontakt. Nasi konsultanci w sposób jasny i zrozumiały wszystko wyjaśnią.

Pisząc maila, szykując się do rozmowy telefonicznej czy osobistej prosimy o przygotowanie dokładnych wymiarów tarasu, jeśli macie Państwo plan czy zdjęcie miejsca gdzie będzie leżeć deska kompozytowa (ewentualnie odręcznie przygotować zarys tarasu) też prosimy dołączyć/przynieść ułatwi to zdecydowanie rozmowę przy wycenie i dopasowaniu odpowiedniej deski WPC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fabryka Tarasów blog

Posty które możesz polubić

Rodzaje płyt tarasowych

Rodzaje płyt tarasowych

Twoim marzeniem jest wypoczynek na własnym tarasie? Dysponujesz przestrzenią, którą można przeznaczyć właśnie na ten...

Egzotyczne deski tarasowe

Egzotyczne deski tarasowe

Nawierzchnia tarasów może być wykonywana z różnego typu materiałów budowlanych. Jednak najczęściej wybór pada na...

0