Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/fabrykatarasow/domains/fabrykatarasow.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer189296/public_html/fabrykatarasow.pl/:/home/platne/serwer189296/tmp/:/home/virtuals/fabrykatarasow.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer189296/public_html/fabrykatarasow.pl/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 157
Dlaczego warto wybrać deskę tarasową kompozytową? - Fabryka Tarasów

Dlaczego warto wybrać deskę tarasową kompozytową?

Porady praktyczne

fabrykatar

11/03/2022

5min

0 komentarzy

Długie wieczory najmilej spędza się na tarasie, przy ciepłej herbacie z dobrą książką, bądź wśród znajomych przy butelce aromatycznego wina.

Projektując taras niejednokrotnie zastanawialiście się zapewne jaki materiał wykorzystać?

Tradycyjne deski drewniane wydają się być pozornie dobrocią, przede wszystkim ze względu na ich naturalność. Jednak, aby zachować efekt pięknie wyglądającego drewnianego tarasu trzeba poświęcić bardzo dużo czasu na powtarzającą się impregnację, olejowanie i malowanie.

Aby uniknąć tych czasochłonnych i bardzo kosztownych zabiegów najlepiej wybrać na taras taką deskę kompozytową WPC.

Co to jest kompozyt drewna (deska tarasowa kompozytowa)?

Kompozyt to deska na bazie polichlorku winylu (PCV) i mączki drzewnej. Stanowi aktualnie najlepszą, dostępną na rynku alternatywę dla deski drewnianej. Efekt końcowy to naturalny wygląd deski drewnianej przy jednoczesnym braku drzazg i sęków. Deska WPC to oszczędność czasu. Ze spokojem można zapomnieć o impregnowaniu czy olejowaniu. Materiał WPC jest również odporny na duże lub mniejsze obciążenia.

Zakładając deskę przy obrzeżach basenu, pomostach czy na terenach narażonych na wilgoć mamy pewność, że nie zostanie pokryta mchem, porostami, grzybami, a podczas zimy nie zamarznie i nie popęka. Deska kompozytowa WPC jest odporna na działanie ognia, pęknięcia, butwienia i rozwarstwiania. Dzięki nieskomplikowanemu montażowi  sami możecie ułożyć deski na tarasie i cieszyć się przez długi czas ich pięknem.

post author

Opublikowane przez

fabrykatar

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x