Przywitaj sezon z nowym tarasem kompozytowym!

13 / 100

Sezon zimowy dobiegł końca i coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Zaczynamy wiosenne porządki oraz pielęgnacje naszych ogrodów.

Warto zatem pomyśleć o miejscu, które w każdej chwili nadaje się do spotkań z rodziną i znajomymi, dającym możliwość cieszenia się słońcem i przyjemną temperaturą. Miejscu, które nadaje się na grilla ze znajomymi czy ważną uroczystość rodzinną. Wyjątkowości każdemu spotkaniu doda estetyczny, w pełni przemyślany i solidnie wykonany taras z desek kompozytowych WPC.

Deska WPC to gwarancja wspaniałego efektu, którym możemy cieszyć się przez wiele lat. Długie użytkowanie to przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja. Kompozyt WPC w przeciwieństwie do zwykłego drewna nie wymaga od nas żadnego wysiłku w tym zakresie. Mając taki taras nie musimy się martwić, że po okresie zimowym będziemy musieli dołożyć starań, aby nasze patio wyglądało równie dobrze jak tuż po zamontowaniu czy w roku poprzednim. Wystarczy tak naprawdę woda i szczotka, aby taras odzyskał świeżość i pierwotny wygląd.

Raz na kilka lat możemy użyć specjalnego oleju do pielęgnacji kompozytu (firmy Mellerud) dostępnego również w naszej sprzedaży, który oprócz dodatkowej warstwy ochronnej przyciemni barwę kompozytu i uzyskamy efekt „mokrej deski”.

Również plamy z tłuszczu po udanym spotkaniu ze znajomymi przy grillu nie będą żadnym problemem. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalny detergent firmy Mellerud, który również posiadamy w naszej ofercie, który w łatwy sposób usunie trudne zanieczyszczenia.

Już niebawem pojawi się wpis dotyczący nowych kompozytów, umożliwiających montaż bez widocznych szpar między jedną a drugą deską, dlatego warto być na bieżąco i zaglądać na naszą stronę.

Zachęcamy także do zajrzenia w zakładkę „oferta„, gdzie znajda Państwo produkty, które zaspokoją nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fabryka Tarasów blog

Posty które możesz polubić

Jak stworzyć nowoczesny taras?

Jak stworzyć nowoczesny taras?

Z pewnością wielu ludzi posiadających dom chciałoby, aby ich taras był spójny z resztą wystroju i pasował do...

0