Przywitaj sezon z nowym tarasem kompozytowym! - Fabryka Tarasów
[rank_math_breadcrumb]

Przywitaj sezon z nowym tarasem kompozytowym!

Sezon zimowy dobiegł końca i coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Zaczynamy wiosenne porządki oraz pielęgnacje naszych ogrodów.

Warto zatem pomyśleć o miejscu, które w każdej chwili nadaje się do spotkań z rodziną i znajomymi, dającym możliwość cieszenia się słońcem i przyjemną temperaturą. Miejscu, które nadaje się na grilla ze znajomymi czy ważną uroczystość rodzinną. Wyjątkowości każdemu spotkaniu doda estetyczny, w pełni przemyślany i solidnie wykonany taras z desek kompozytowych WPC.

Deska WPC to gwarancja wspaniałego efektu, którym możemy cieszyć się przez wiele lat. Długie użytkowanie to przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja. Kompozyt WPC w przeciwieństwie do zwykłego drewna nie wymaga od nas żadnego wysiłku w tym zakresie. Mając taki taras nie musimy się martwić, że po okresie zimowym będziemy musieli dołożyć starań, aby nasze patio wyglądało równie dobrze jak tuż po zamontowaniu czy w roku poprzednim. Wystarczy tak naprawdę woda i szczotka, aby taras odzyskał świeżość i pierwotny wygląd.

Raz na kilka lat możemy użyć specjalnego oleju do pielęgnacji kompozytu (firmy Mellerud) dostępnego również w naszej sprzedaży, który oprócz dodatkowej warstwy ochronnej przyciemni barwę kompozytu i uzyskamy efekt „mokrej deski”.

Również plamy z tłuszczu po udanym spotkaniu ze znajomymi przy grillu nie będą żadnym problemem. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalny detergent firmy Mellerud, który również posiadamy w naszej ofercie, który w łatwy sposób usunie trudne zanieczyszczenia.

Już niebawem pojawi się wpis dotyczący nowych kompozytów, umożliwiających montaż bez widocznych szpar między jedną a drugą deską, dlatego warto być na bieżąco i zaglądać na naszą stronę.

Zachęcamy także do zajrzenia w zakładkę „oferta„, gdzie znajda Państwo produkty, które zaspokoją nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fabryka Tarasów blog

Posty które możesz polubić

Rodzaje płyt tarasowych

Rodzaje płyt tarasowych

Twoim marzeniem jest wypoczynek na własnym tarasie? Dysponujesz przestrzenią, którą można przeznaczyć właśnie na ten...

Egzotyczne deski tarasowe

Egzotyczne deski tarasowe

Nawierzchnia tarasów może być wykonywana z różnego typu materiałów budowlanych. Jednak najczęściej wybór pada na...

0