Szeroki wybór kolorów i wykończeń - Fabryka Tarasów
[rank_math_breadcrumb]

Szeroki wybór kolorów i wykończeń

deski tarasowe WPC

Krok 1 – wybór koloru deski

Deski tarasowe Fabryki Tarasów dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można u nas kupić deski w kolorze złoty dąborzech,ciemny dąbantracyt oraz popiel. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujemy tarasdo domu i jego otoczenia, aby stanowiły spójną całość, dopasowującą się dopreferencji Klienta.

Krok 2 – wykończenie deski kompozytowej

Kupując deski tarasowe mamy możliwość wyboru jej wykończenia, od deseniu drewnaszlifu aż po szczotkowanie. Decydujemy również czy dana struktura ma być w wąskiej czy w szerokiej ryfli. Sprawia to, że deski kompozytowe posiadają wszechstronne wykorzystanie na balkonach, tarasach, patio, altanach, donicach, ławeczkach lub innej architekturze ogrodowej w zależności od upodobań klientów. Dodatkowo zapewniamy estetyczny montaż, dzięki czemu osiągną Państwo unikalny wygląd balkonu lub tarasu. Oferowane przez firmę produkty to nie tylko dobry wygląd estetyczny ale także gwarantowana długotrwałość.  Zależy nam na tym, aby zapewnić Klientom deski tarasowe posiadające odpowiednią sztywność, a zarówno wysoką odporność na działanie zmiennych warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Ważne jest również aby oferowane kompozyty były wygodne w użytkowaniu. Dlatego montując deski zetkną się Państwo na poszczególnych etapach z łatwością montażu jaki zapewniają systemy do jego układania jak i wykończenia, wyposażony w poszczególne elementy. Sprawia to, że nawet samo utrzymanie czystości jest bardzo łatwe.

Deski kompozytowe dopasowane do Twoich potrzeb

Zapraszamy do nas na zakupy, w Fabryce tarasów pracuje młody zespół ludzi o dużych ambicjach i wysokiej kulturze osobistej, posiadający bardzo dużą wiedzę na temat oferowanych produktów. Jeśli będzie taka potrzeba, to przedstawiciel handlowy podjedzie do Państwa aby doradzić najlepsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fabryka Tarasów blog

Posty które możesz polubić

Rodzaje płyt tarasowych

Rodzaje płyt tarasowych

Twoim marzeniem jest wypoczynek na własnym tarasie? Dysponujesz przestrzenią, którą można przeznaczyć właśnie na ten...

Egzotyczne deski tarasowe

Egzotyczne deski tarasowe

Nawierzchnia tarasów może być wykonywana z różnego typu materiałów budowlanych. Jednak najczęściej wybór pada na...

0