Deski tarasowe kompozytowe Żywiec - Fabryka Tarasów

Deski Kompozytowe Żywiec

Jeśli marzysz o efektownym tarasie, warto zwrócić uwagę na podstawowy element, czyli nawierzchnię podestu. Podest tarasowy nadaje całego charakteru naszej aranżacji, dlatego niezwykle ważna jest solidność i jakość wykonania. Wybierając zewnętrzną powierzchnię, należy pamiętać o właściwościach, które zagwarantują wytrzymałość przez wiele lat. Świetnym rozwiązaniem będą deski tarasowe kompozytowe, które poza praktycznością, są niezwykle efektowne.

Deski kompozytowe Żywiec – co to?

Kompozyt jest materiałem wykończeniowym, który cechuje się wyjątkowo wysoką jakością oraz trwałością. Skład złożony jest z mieszanki pyłu drewnianego oraz różnych polimerów, w tym mączki drzewnej oraz polichlorku winylu. Zawartość sprawia, że deski kompozytowe są wytrzymałe w każdych warunkach pogodowych, bez konieczności impregnowania kompozytu. Co więcej, brak odbarwień oraz brak odkształceń zapewniają trwałość przez wiele lat.

Deski tarasowe Żywiec – imitacja drewna

Jeśli szukasz efektownego podestu na taras, balkon czy schody, deski kompozytowe tarasowe będą idealną nawierzchnią. Nowoczesne rozwiązanie połączone z elegancją tworzą spektakularny efektUniwersalny wygląd oraz szeroka gama kolorystyczna pozwolą wpasować się w aranżację każdej przestrzeni. Co więcej, trwałość oraz solidna zawartość sprawiają, że kompozytowy podest tarasowy wygląda niezmiennie przez wiele lat.

Deski kompozytowe tarasowe Żywiec – schody

Kompozyt jest sprawdzonym tworzywem do powierzchni zewnętrznych.  Niezawodność pod względem wytrzymałości pozwala umieścić deski kompozytowe w często uczęszczanych miejscach. Świetnie sprawdza się jako materiał wykończeniowy na schody, ze względu na zawartość różnych polimerów, które chronią przed odkształceniami.

Jak zamontować deski kompozytowe?

Do montażu desek potrzebna będzie konstrukcja, która zapewni stabilność płyt kompozytowych. Są to tak zwane legary, które wraz z elementami poziomującymi pełnią funkcję podpory. Ułożenie desek na konstrukcji jest niezwykle szybkie i proste, dzięki wyprofilowanym brzegom płyt kompozytowych. Montaż odbywa się bez konieczności posiadania specjalnych narzędzi mocujących.

0